podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Kascaro
Bar dog
Non-stop dogwear
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 34 Kopecký Jan 2011 PRESTIGE CYCLING TEAM00:05:1080
2 65 Benda Stanislav 2012 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:05:1972
3 26 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:05:3367
4 48 Nedvídek Filip 2011 Medvíďata00:05:3463
5 5 Janáček Tomáš 2011 Tom Pardubice00:05:3860
6 24 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:06:1258
7 15 Macháček Jakub 2012 HO Stěžery00:06:2156
8 76 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:06:2554
9 72 Husák Matyáš 2012 MTBO Dacing team00:06:2752
10 8 Krátký Vojta 2011 V6 BIKE FREAKS Holice00:06:2850
11 7 Brzak Marin 2011 00:07:1949
12 40 Vilímek Vítek 2011 00:07:2248
13 2 Gembal Robin 2013 GHOST junior team00:07:2347
14 41 Krejčík Jakub 2011 HK00:07:2446
15 66 Pešek Tomáš 2012 Hradec Králové00:07:2545
16 75 Sitta Bruno 2013 Planet Volitans00:07:2744
17 47 Nedvídek David 2013 Medvíďata00:07:4643
18 57 Kaplan Max 2013 00:09:0842
19 56 Romportl Jakub 2012 HSK Cycling team00:11:0541
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 16 Macháčková Lucie 2011 HO Stěžery00:06:0280
2 22 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:06:4072
3 38 Suchomelová Nela 2012 00:06:4167
4 39 Knížková Anna 2011 Sezemice00:07:1063
5 55 Hovorková Eliška 2011 00:07:2660
6 42 Krejčíková Lenka 2011 HK00:07:3658
7 81 Dúcká Editka 2013 00:07:4156
8 80 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:08:0654
9 61 Krejčíková Veronika 2012 Hradec Králové00:08:3152
11 59 Kašparová Adéla 2013 00:10:5549
12 35 Šimonová Nikolka 2013 00:10:2048
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 29 Kovář Melichar 2009 BIKE FREAKS Holice00:05:3780
2 33 Petráček Milan 2009 P.J.P.T. junior team00:06:0972
3 18 Kaska Šimon 2009 Hradecký Spinning klub00:06:1067
4 17 Kaska Štěpán 2009 Hradecký Spinning klub00:06:1163
5 9 Dúcký Ondřej 2010 00:06:2160
6 69 Holan Matěj 2009 Carla.kupkolo.cz00:06:2358
7 12 Král Václav 2009 00:06:2656
8 20 Plass Jakub 2009 00:06:5554
9 21 Plass Matěj 2009 00:07:0352
10 79 Tišer Max 2009 00:07:0850
11 52 Kopecký Matěj 2010 Hradec Králové00:08:2249
12 50 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:08:3848
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 28 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:05:5780
2 70 Holanová Anežka 2009 Carla.kupkolo.cz00:06:0472
3 23 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:2367
4 6 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:06:3463
5 1 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:06:5660
6 32 Jakubcová Ella 2009 GAINT PITRS BIKES00:07:3558
7 36 Šimonová Veronika 2009 00:07:3856
8 25 Valentova´ Denisa Viktorie 2010 00:07:4054
9 58 Jarešová Marie Ema 2010 00:07:5952
10 77 Krausová Barbora 2010 MTB Unikovo team00:08:2550
11 78 Čížková Hana 2009 00:08:4149
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 156 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:0280
2 167 Hendrych Vojta 2006 BIKE FREAKS Holice00:06:0372
3 176 Nechuta Marek 2007 Bike Freaks Holie00:06:0467
4 172 Frencl Dominik 2007 GIANT Pítrs Bikes00:06:3163
5 173 Frencl Patrik 2008 GIANT Pítrs Bikes00:06:3860
6 197 Meloun Jakub 2007 Litomyšl00:06:4358
7 153 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:06:5956
8 159 Rufr Martin 2007 BIKE FREAKS Holice00:07:0054
9 189 Papoušek Adam 2008 UNIKOVO MTB TEAM00:07:0152
10 196 Kraus Jan 2008 MTB Unikovo team00:07:2650
11 155 Vejběra Marek 2008 cyklo pokr00:07:2849
12 171 Macháček Tomáš 2008 HO Stěžery00:07:4948
13 178 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:08:0447
14 192 Stodola Tomáš 2008 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:08:0546
15 183 Růžička Adam 2007 Farma Růžička00:08:0645
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 170 Krátká Zuzka 2008 V6 BIKE FREAKS Holice00:06:4180
2 161 Lhotáková Adéla 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:4972
3 182 Petráčková Anna 2008 P.J.P.T. junior team00:07:1667
4 199 Tuzarová Natali 2006 GHOST junior team00:07:2263
5 179 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:07:2460
6 157 Hojková Karla 2008 Staré Holice00:07:3958
7 180 Kroulíková Michaela 2006 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:4256
8 195 Hanyková Adéla 2008 INDIGO cycling team00:09:4054
9 151 Nádvorníková Daniela 2007 HSK Cycling team00:10:2652
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 190 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:15:0080
2 165 Soukup Vojta 2005 PARDUS TUFO PROSTĚJOV00:15:0080
3 162 Lhoták Václav 2004 BIKE FREAKS HOLICE00:15:0080
4 198 Brezina Denis 2005 Voleč00:15:0080
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 154 Kudláčková Anna 2004 GHOST junior team00:15:0080
2 168 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:15:0080
3 177 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:15:0080
4 150 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:15:0080
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 305 Coufal Tomáš 2001 APACHE LOKO TRUTNOV00:38:1380
2 315 Šimek Jakub 2001 Horní Jelení00:40:0072
3 302 Jaroš Václav 2000 Elkov Author Junior team00:40:0167
4 301 Pinkas Daniel 2001 Cyklo-ski klub Polička00:40:0263
5 306 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:41:5860
6 303 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:43:4458
7 313 Makovský Matyáš 2003 Hradec Králové00:45:0156
8 300 Mrňávek Martin 2003 00:45:2254
9 316 Kadlec Petr 2000 JKF Jaroměř00:49:4052
10 308 Horáček Čestmír 2003 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:50:2450
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 304 Hendrychová Lucka 2003 BIKE FREAKS Holice00:45:1880
2 311 Šedová Tereza 2003 Cyklo Bendl00:47:4772
3 309 Hanušová Natálie 2000 Gian Pitrs bikes00:50:5867
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 403 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz D.K.n.L.00:42:1480
2 404 Vtípilová Jana 1992 GHOST Team00:43:4672
3 410 Antropiusová Daniela 1982 Planet Volitans00:45:0567
4 408 Tučková Monika 1993 OPLT CYCLING00:46:3663
5 405 Kubanová Kateřina 1984 00:50:4660
6 407 Štěpánovská Eva 1994 POLANSKÝ BIKE AND RUN00:51:2958
7 412 Mergancová Iva 1988 HSK Cycling team00:57:4356
8 413 Benková Markéta 1988 00:57:5254
9 401 Hendrychová Vlaďka 1976 BIKE FREAKS Holice01:01:3052
10 400 Gembalová Karolína 1990 GHOST Team01:02:5150
11 402 Krátká Michaela 1987 V6 BIKE FREAKS Holice01:09:4049
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 500 Brendl Tomáš 1986 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:53:0080
2 553 Mokrý Jakub 1990 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:53:0172
3 501 Šťastný Roman 1979 Rock Machine-Cyklomax00:53:2067
4 529 Schejbal Josef 1979 CYKLO PROFI GOLD FREN00:53:4863
5 549 Kulhavý Tomáš 1988 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:56:0460
6 507 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:56:0758
7 551 Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling team00:56:0856
8 521 Vítek Petr 1986 Hradecký Spinning klub00:56:1554
9 545 Pech Jan 1989 Hradecký spining klub00:57:1252
10 565 Vymětalík Jaroslav 1991 CYKLO PROFI GOLD FREN00:57:3050
11 513 Bláha Roman 1979 00:58:1649
12 518 Bako Josef 1985 KUPKOLO.cz00:58:5048
13 514 Vtípil Radek 1983 GHOST Team00:58:5147
14 532 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax00:58:5246
15 570 Bezděk Pavel 1990 Dlouhá Ves 11100:58:5445
16 542 Frencl Martin 1990 Pítrs Bikes00:58:5744
17 531 Kuban Michal 1985 00:59:5043
18 522 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub00:59:5942
19 558 Pajer Ondřej 1989 Dolní Město01:00:2741
20 524 Novotný František 1981 Hradecký Spinning klub01:00:2840
21 519 Macháček Jiří 1979 01:00:2939
22 556 Chutný Martin 1991 HSK Cycling team01:00:3038
23 562 Bartoň Martin 1994 Decathlon Btwin czech team01:00:3137
24 567 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka01:00:3336
25 515 Kotiza Tomáš 1991 IDIADA CZ01:00:3435
26 517 Šváb Jan 1991 Greyhound Racing Team01:00:4134
27 536 Kovařík Libor 1981 CYKLO PROFI GOLD FREN01:00:4933
28 554 Petrnoušek Dominik 1999 RockMachine - Cyklomax01:01:1032
29 544 Zeman Vojtěch 1985 GHOST Team01:01:1131
30 540 Haškovec Jan 1980 01:03:3230
31 512 Vik Pavel 1981 Opatovice nad Labem01:03:3329
32 523 Dubrovský Lukáš 1984 Hradecký Spinning klub01:04:1128
33 533 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team01:05:1627
34 546 Káňa Tomáš 1995 Pítrs Bikes01:06:1926
35 547 Michalec Petr 1995 Pítrs Bikes01:06:3425
36 571 Váňa Dalibor 1988 FHCT01:07:4124
37 574 Škaloud Jakub 1989 FHCT01:08:0323
38 510 Kutmon Miroslav 1983 01:09:3422
39 511 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:09:4121
40 503 Anděl Jaroslav 1987 01:09:4620
41 509 Janáček Tomáš 1988 01:12:5519
42 572 Benek Ondřej 1986 01:13:0718
43 573 Čáslavský Jan 1988 FHCTDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 818 Nagy Petr 1978 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:38:1280
2 830 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:38:1472
3 811 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:40:1167
4 842 Neugebauer Jiří 1973 BIKE FREAKS Holice00:40:1863
5 823 Nosek Ruda 1970 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:40:2560
6 813 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:41:4058
7 826 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:42:0956
8 828 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:42:1754
9 812 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:43:5952
10 804 Kopecký Michal 1977 Bemaniax00:44:3750
11 825 Hájek Jiří 1973 00:45:2149
12 849 Dražek Tomáš 1975 Reopoint team00:45:2348
13 850 Sitta Josef 1973 Planet Volitans00:45:4847
14 807 Fišer Jaroslav 1972 Regio auto HK00:45:5146
15 835 Hruška Milan 1977 Ski bikecentrum.cz team00:45:5945
16 809 Krátký Martin 1977 V6 BIKE FREAKS Holice00:47:0644
17 834 Řádek Lukáš 1977 ENVICONS00:47:1543
18 851 Pavel Tomáš 1976 Night RUN00:48:0142
19 844 Březina Pavel 1977 GHOST Team00:50:2941
20 800 Košťál Marek 1978 BIKE FREAKS Holice00:57:5140
21 833 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo týmDNF0
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 843 Benda Pavel 1968 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:42:0680
2 824 Svatoš Vladimír 1963 AUTOMAX HK00:42:1672
3 837 Gabriel Aleš 1965 Týniště nad Orlicí00:43:4567
4 822 Holeček Milan  1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:43:5663
5 831 Skalický Michael 1967 KS Padubice00:44:0460
6 832 Slanina Vít 1965 JAWA00:45:2558
7 829 Hodoval Petr 1967 OLFIN TU00:45:5256
8 817 Cinek Petr 1962 00:49:4554
9 806 Tomalík Václav 1963 ApaCare.cz00:58:1852
10 839 Hnízdil Jindřich 1964 DNF0
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1051 Jor Martin 1987 RunSport Team00:29:0280
2 1039 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:30:4972
3 1026 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:30:5567
4 1011 Stohwasser Petr 1982 00:31:3463
5 1052 Simon Martin 1980 Jaroměř00:31:3760
6 1066 Svatoň Jiří 1985 00:34:4158
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1009 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:30:4380
2 1002 Vejběra Jan 1966 cyklo pokr00:32:3172
3 1017 Trávníček Marek 1976 00:33:0967
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1024 Solánská Jana 1985 TJ MARATONSTAV Úpice00:34:0380
2 1012 Houžvičková Kateřina 1979 00:35:5672
3 1019 Marečková Dana 1981 Hradec Králové00:37:5267
4 1016 Tilgnerová Radka 1980 00:40:3063
5 1020 Hlaváčová Lucia 1982 Hradec Králové00:40:5460
6 1067 Mancinčáková Karin 1994 Hradec Králové00:41:1358
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1063 Kubiasová Kateřina 1978 Vlčkovice00:34:0780
2 1018 Krátká Anna 1969 Hvězda Pardubice00:34:4572
3 1003 Vejběrová Eva 1976 cyklo pokr00:36:5367
4 1048 Čechová Iva 1975 Hradec Králové00:38:5363
5 1062 Vinšálková Tereza 1978 Liberec00:41:3860
6 1007 Píšová Věra 1975 Hradec Králové 00:44:4458
7 1005 Lhotáková Veronika 1972 BIKE FREAKS HOLICE00:45:3756
8 1006 Beránková Eva 1971 Hradec Králové00:52:3554
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1208 Zoubková Barbora 1993 Speed dogs canicross00:13:2880
2 1211 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:13:3172
3 1228 Smolíková Alena 1986 Jaroměř00:16:2967
4 1220 Kubelková Eva 1978 Rungo pro ženy00:16:3763
5 1210 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:16:4260
6 1217 Bezdíčková Jana 2003 Daisy a Jana00:16:5158
7 1222 Hovorková Simona 1984 00:17:3456
8 1225 Hronová Markéta 1990 Atletika CR00:17:4354
9 1204 Zbožínková Alena 1984 MC Český ráj00:17:5852
10 1203 Šimáňová Lucie 1988 MK JCC00:18:1650
11 1209 Fröhlichová Niki 1990 Doggy bear00:18:4049
12 1223 Plzenská Markéta 1988 00:18:4248
13 1215 Jičínská Natálie 1996 00:18:5047
14 1212 Šenová Petra 1980 Šneci v běhu 00:20:5246
15 1221 Brndiarová Justýna 1996 Bert a Justý00:24:3545
16 1214 Škvrnová Adéla 1998 Brigitte00:25:0544
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1218 Jindra Aleš 1977 SK Děti Severu00:11:2880
2 1224 Rinn Jakub 1987 MC Český ráj00:11:3072
3 1219 Koďous Leoš 1974 Leoš a Egar00:14:3467
4 1226 Havran Jan 1993 ISCAREX Česká Třebová00:14:5463
5 1201 Brzak Milan 1973 00:16:3260
6 1200 Zdanovec Václav 1964 00:19:5958