podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Kascaro
Bar dog
Non-stop dogwear
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 34 Kopecký Jan 2011 PRESTIGE CYCLING TEAM00:05:2580
2 5 Janáček Tomáš 2011 Tom Pardubice00:05:3172
3 8 Krátký Vojta 2011 V6 BIKE FREAKS Holice00:05:3267
4 24 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:06:0563
5 74 Sitta Hugo 2011 Planet Volitans00:06:0860
6 11 Polák Patrik 2011 HSK Cycling team00:06:2958
7 65 Benda Stanislav 2012 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:06:3556
8 46 Říčař Vojěch 2011 HK00:06:3654
9 15 Macháček Jakub 2012 HO Stěžery00:06:3752
10 72 Husák Matyáš 2012 MTBO Dacing team00:06:5450
11 7 Brzak Marin 2011 00:06:5649
12 66 Pešek Tomáš 2012 Hradec Králové00:07:0648
13 75 Sitta Bruno 2013 Planet Volitans00:07:1847
14 40 Vilímek Vítek 2011 00:07:4346
15 41 Krejčík Jakub 2011 HK00:07:5745
16 60 Bureš Adam 2013 00:08:1044
17 43 Čejp Petr 2011 HO Stěžery00:08:2643
18 67 Mareš Jeroným Jindřich 2011 Hradec Králové00:09:1042
19 73 Růžička Šimon 2012 Farma Růžička00:09:4141
20 56 Romportl Jakub 2012 HSK Cycling team00:12:0040
21 2 Gembal Robin 2013 GHOST junior team00:12:1039
22 26 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u HolicDNF0
23 64 Cvejn Filip 2011 Hradec KrálovéDNF0
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 16 Macháčková Lucie 2011 HO Stěžery00:06:0580
2 22 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:06:2672
3 53 Hembalová Apolenka 2012 Hradec Králové00:06:5467
4 39 Knížková Anna 2011 Sezemice00:07:1563
5 49 Dreslerová Ema 2012 Cyklistika Střezetice00:07:2360
6 55 Hovorková Eliška 2011 00:07:2758
7 42 Krejčíková Lenka 2011 HK00:07:4256
8 61 Krejčíková Veronika 2012 Hradec Králové00:07:5554
9 63 Pavlovcová Barbora 2012 Kukleny00:08:1352
10 45 Říčařová Kamila 2011 HK00:08:1550
11 14 Králová Eliška 2013 00:08:1649
12 31 Chmelíková Eva 2013 00:10:5948
13 35 Šimonová Nikolka 2013 00:11:0447
14 54 Procházková Rachel 2013 SKN HK00:11:3546
15 59 Kašparová Adéla 2013 00:11:4045
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 33 Petráček Milan 2009 P.J.P.T. junior team00:05:5580
2 3 Jakubec Milan 2010 GIANT Pítrs Bikes00:05:5672
3 17 Kaska Štěpán 2009 Hradecký Spinning klub00:06:1467
4 18 Kaska Šimon 2009 Hradecký Spinning klub00:06:1563
5 12 Král Václav 2009 00:06:1660
6 20 Plass Jakub 2009 00:06:1758
7 69 Holan Matěj 2009 Carla.kupkolo.cz00:06:2856
8 21 Plass Matěj 2009 00:07:1354
9 62 Hajro David Jiří 2009 Klub Českých cyklistů Litomyšl00:07:1652
10 30 Chmelík Milan 2010 00:07:2050
11 50 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:08:2849
12 52 Kopecký Matěj 2010 Hradec Králové00:08:4048
13 68 Jirouš Dominik 2010 KADADO00:15:1047
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 28 Bohánská Vanesa 2010 SKI Team Liberec00:05:5880
2 70 Holanová Anežka 2009 Carla.kupkolo.cz00:06:0772
3 23 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:2867
4 6 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:06:2963
5 1 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:07:0060
6 32 Jakubcová Ella 2009 GAINT PITRS BIKES00:07:2658
7 36 Šimonová Veronika 2009 00:07:4456
8 51 Korečková Markéta 2010 Nepasický cyklo tým00:07:4754
9 58 Jarešová Marie Ema 2010 00:07:5052
10 71 Hembalová Jolana 2010 Hradec Králové00:08:2550
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 167 Hendrych Vojta 2006 BIKE FREAKS Holice00:05:5880
2 176 Nechuta Marek 2007 Bike Freaks Holie00:06:0772
3 156 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:1467
4 172 Frencl Dominik 2007 GIANT Pítrs Bikes00:06:1563
5 166 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:06:1660
6 173 Frencl Patrik 2008 GIANT Pítrs Bikes00:06:4058
7 158 Hendrich Daniel Maximus 2008 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:06:4156
8 189 Papoušek Adam 2008 PAPUN DAŠICE00:06:4254
9 153 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:07:0752
10 159 Rufr Martin 2007 BIKE FREAKS Holice00:07:0850
11 178 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:07:3649
12 155 Vejběra Marek 2008 cyklo pokr00:07:3848
13 163 Pachta Simon 2008 00:07:4047
14 171 Macháček Tomáš 2008 HO Stěžery00:07:4246
15 183 Růžička Adam 2007 Farma Růžička00:07:4445
17 186 Buchal Tomáš 2008 Dolní Újezd00:08:1743
18 192 Stodola Tomáš 2008 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:4642
19 193 Laba Matyáš 2006 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:08:2041
20 164 Pachta Štěpán 2008 00:08:2140
21 188 Dusza Patrik 2008 SKN HK00:10:4139
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 170 Krátká Zuzka 2008 V6 BIKE FREAKS Holice00:06:5380
2 182 Petráčková Anna 2008 P.J.P.T. junior team00:07:2272
3 180 Kroulíková Michaela 2006 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:2767
4 157 Hojková Karla 2008 Staré Holice00:07:2963
5 179 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:07:3160
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 165 Soukup Vojta 2005 PARDUS TUFO PROSTĚJOV00:11:5280
2 190 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:14:0972
3 191 Cindr Jakub 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:15:1267
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 160 Doležalová Markéta 2005 BIKE FREAKS Holice00:11:5180
2 154 Kudláčková Anna 2004 GHOST junior team00:13:0572
3 168 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:13:0667
4 177 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:14:0863
5 152 Ryndová Anna 2005 HSK Cycling team00:14:3960
6 150 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:14:5858
7 187 Korečková Aneta 2005 Nepasický cyklo tým00:16:2556
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 305 Coufal Tomáš 2001 APACHE LOKO TRUTNOV00:37:3680
2 312 Horák Dominik 2001 Bike academy Opletal00:38:5472
3 301 Pinkas Daniel 2001 Cyklo-ski klub Polička00:40:4067
4 306 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:41:2163
5 303 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:45:3260
6 313 Makovský Matyáš 2003 Hradec Králové00:45:5158
7 300 Mrňávek Martin 2003 00:48:5456
8 314 Mašík Karel 2001 00:55:5654
9 302 Jaroš Václav 2000 Elkov Author Junior teamDNF0
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 304 Hendrychová Lucka 2003 BIKE FREAKS Holice00:46:0480
2 309 Hanušová Natálie 2000 Gian Pitrs bikes00:58:4172
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 403 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz D.K.n.L.00:42:3280
2 404 Vtípilová Jana 1992 GHOST Team00:43:3472
3 410 Antropiusová Daniela 1982 Planet Volitans00:45:3167
4 408 Tučková Monika 1993 OPLT CYCLING00:45:3963
5 411 Běloušková Eliška 1994 GHOST Team00:47:3560
6 409 Kopecká Jana 1979 PRESTIGE CYCLING TEAM00:49:5558
7 407 Štěpánovská Eva 1994 POLANSKÝ BIKE AND RUN00:51:0456
8 405 Kubanová Kateřina 1984 00:52:0754
9 401 Hendrychová Vlaďka 1976 BIKE FREAKS Holice01:01:2852
10 400 Gembalová Karolína 1990 GHOST Team01:03:1750
11 402 Krátká Michaela 1987 V6 BIKE FREAKS Holice01:09:0149
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 501 Šťastný Roman 1979 Rock Machine-Cyklomax00:52:2780
2 553 Mokrý Jakub 1990 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:52:2872
3 500 Brendl Tomáš 1986 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:53:0467
4 548 Hruška Petr 1986 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:53:1063
5 566 Berger Tomá 1987 Kupkolo.cz - Podkrkonosskymaraton.cz00:53:1660
6 565 Vymětalík Jaroslav 1991 CYKLO PROFI GOLD FREN00:54:5458
7 549 Kulhavý Tomáš 1988 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:55:2256
8 551 Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling team00:56:0054
9 538 Šebrle Jiří 1985 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:56:0852
10 521 Vítek Petr 1986 Hradecký Spinning klub00:56:1750
11 507 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:58:1749
12 504 Jakubec Milan 1981 GIANT Pítrs Bikes00:58:1848
13 514 Vtípil Radek 1983 GHOST Team00:58:1947
14 522 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub00:58:3446
15 567 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka00:58:5545
16 519 Macháček Jiří 1979 00:59:0144
17 536 Kovařík Libor 1981 CYKLO PROFI GOLD FREN00:59:1443
18 543 Dresler Lukáš 1979 Cyklistika Střezetice00:59:1642
19 515 Kotiza Tomáš 1991 IDIADA CZ00:59:3641
20 562 Bartoň Martin 1994 Decathlon Btwin czech team00:59:3940
21 532 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax01:00:3339
22 554 Petrnoušek Dominik 1999 RockMachine - Cyklomax01:00:5738
23 523 Dubrovský Lukáš 1984 Hradecký Spinning klub01:00:5937
24 517 Šváb Jan 1991 Greyhound Racing Team01:01:0036
25 540 Haškovec Jan 1980 01:02:2935
26 531 Kuban Michal 1985 01:02:3634
27 512 Vik Pavel 1981 Opatovice nad Labem01:04:1033
28 547 Michalec Petr 1995 Pítrs Bikes01:04:1932
29 555 Roček Miroslav 1999 CYCLO profi01:04:5231
30 564 Bartoš Jan 1981 Hradec Králové01:06:0630
31 563 Bogdány Darek 1994 Decathlon Btwin czech team01:06:3129
32 537 Horálek Jiří 1986 01:06:5528
33 533 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team01:07:1127
34 503 Anděl Jaroslav 1987 01:10:1326
35 568 Valenta Petr 1980 01:10:2725
36 561 Musil Marek 1988 Chrudim01:11:2524
37 509 Janáček Tomáš 1988 01:12:4523
38 560 Tobolka Jan 1982 01:13:3222
39 508 Svoboda Jakub 1990 YOGI Racing Team Ostrava01:18:2521
40 559 Klicpera František 1980 Giant Racing team01:19:1520
41 502 Košťál Arnošt 1983 01:22:5919
42 544 Zeman Vojtěch 1985 GHOST TeamDNF0
43 527 Vavřina Lukáš 1979 IDIADA CZDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 816 Ptáček Ondřej 1976 sobotkasport.cz00:37:3880
2 830 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:37:3972
3 847 Šinkovský Roman 1976 HSK Cycling team00:38:1867
4 811 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:38:5563
5 819 Gebrt Michal 1972 Cube Pejcha HK00:38:5660
6 813 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:39:0358
7 815 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:39:2056
8 833 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:40:3254
9 842 Neugebauer Jiří 1973 BIKE FREAKS Holice00:40:3852
10 826 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:41:3750
11 848 Voříšek Láďa 1977 CYKLO PROFI GOLD FREN00:41:3849
12 846 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team00:41:3948
13 828 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:41:4147
14 812 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:43:3546
15 803 Hendrich Daniel 1973 00:43:5745
16 804 Kopecký Michal 1977 Bemaniax00:44:3444
17 809 Krátký Martin 1977 V6 BIKE FREAKS Holice00:44:3843
18 835 Hruška Milan 1977 Ski bikecentrum.cz team00:45:3442
19 807 Fišer Jaroslav 1972 Regio auto HK00:45:5041
20 849 Dražek Tomáš 1975 Reopoint team00:45:5840
21 825 Hájek Jiří 1973 00:46:1439
22 834 Řádek Lukáš 1977 ENVICONS00:47:3738
23 840 Kutnar Jiří 1970 Třebeš00:48:2737
24 802 Zmek Jaroslav 1975 Parubice-Dubina00:49:1236
25 800 Košťál Marek 1978 BIKE FREAKS Holice00:55:2435
26 844 Březina Pavel 1977 GHOST Team00:56:2234
27 838 Novotný Jiří 1969 JINO Model Hradec Králové01:00:2933
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 824 Svatoš Vladimír 1963 AUTOMAX HK00:41:2980
2 843 Benda Pavel 1968 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:41:3272
3 837 Gabriel Aleš 1965 Týniště nad Orlicí00:42:3467
4 822 Holeček Milan  1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:43:5863
5 831 Skalický Michael 1967 KS Padubice00:44:4660
6 829 Hodoval Petr 1967 OLFIN TU00:45:1858
7 845 Lehký Milan 1966 Cyklo Bendl00:45:2356
8 832 Slanina Vít 1965 JAWA00:45:4054
9 836 Červenka Pavel 1968 HZS PARDUBICE00:46:1252
10 839 Hnízdil Jindřich 1964 00:47:2650
11 817 Cinek Petr 1962 00:49:0149
12 801 Žáček Pavel 1967 Hradec Králové00:50:1748
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1065 Hradecký Jaromír 1985 Skuteč00:28:0780
2 1026 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:30:4872
3 1045 Adámek Jakub 1985 Hradec Králové00:30:5067
4 1052 Šimon Martin 1980 Jaroměř00:31:0263
5 1039 Novotná Pavel 1981 BK Vysoknad Labem00:31:1960
6 1011 Stohwasser Petr 1982 00:32:4558
7 1057 Hruška Petr 1983 Červený Kostelec - Bohdašín00:47:4156
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1009 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:30:2680
2 1002 Vejběra Jan 1966 cyklo pokr00:31:3072
3 1049 Jakeš Josef 1965 SK OB Týniště nad Orlicí00:32:1867
4 1017 Trávníček Marek 1976 00:32:5063
5 1040 Nečas Josef 1958 Úpice00:32:5660
6 1035 Vanta Josef 1962 TriClub Dobruška00:33:4758
7 1025 Pechek František 1953 TJ MARATONSTAV Úpice00:35:2156
8 1028 Šolc Vítězslav 1957 BKL Machov00:35:3854
9 1029 Černý Aleš 1964 JRF Jaroměř00:36:1952
10 1030 Goldbach Václav 1950 SK Týniště nad Orlicí00:38:4150
11 1060 Javůrek Jiří 1948 TJ MARATONSTAV Úpice00:39:5749
12 1044 Čáp Bohuslav 1951 Orel Hradec Králové00:41:0748
13 1013 Zdanovec Václv 1964 00:44:0547
14 1059 Doležal Stanislav 1938 BK Pardubice00:46:4746
15 1010 Krátký Josef 1965 Hvězda Pardubice00:48:4745
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1024 Solánská Jana 1985 TJ MARATONSTAV Úpice00:34:0780
2 1019 Marečková Dana 1981 Hradec Králové00:38:3772
3 1016 Tilgnerová Radka 1980 00:39:1767
4 1058 Puchernová Tereza 2003 ŠAK Pardubce00:41:4763
5 1047 Pavelková Michaela 1989 Pardubice00:44:0860
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1064 Metelková Táňa 1972 TJ Sokol Hradec Králové00:30:3180
2 1056 Pavlů Blanka 1954 Maraton stav Úpice00:34:0072
3 1063 Kubiasová Kateřina 1978 Vlčkovice00:34:1467
4 1018 Krátká Anna 1969 Hvězda Pardubice00:34:4863
5 1003 Vejběrová Eva 1976 cyklo pokr00:37:4360
6 1048 Čechová Iva 1975 Hradec Králové00:39:1158
7 1023 Hellerova Hana 1961 Hradec Králové00:42:1756
8 1062 Jinšálková Tereza 1978 Liberec00:43:0554
9 1033 Šternerová Hana 1963 Hradec Králové00:44:0752
10 1034 Vacková Hana 1956 Sokol Starkoč Červený Kostelec00:44:2750
11 1007 Píšová Věra 1975 Hradec Králové 00:45:3849
12 1061 Friebelová Eva 1962 TJ MARATONSTAV Úpice00:47:0248
13 1006 Beránková Eva 1971 Hradec Králové00:59:5247