Žáci mladší I. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 7 | Jakubec Milan | 2010 | GIANT Pítrs Bikes | 00:04:51 | 80 |
2 | 8 | Dúcký Ondřej | 2010 | Kobylice | 00:05:21 | 72 |
3 | 16 | Hoffmann Marek | 2010 | 00:05:40 | 67 | |
4 | 43 | Letošník Ondřej | 2011 | HSK cycling team | 00:05:56 | 63 |
5 | 80 | Janáček Tomáš | 2011 | Tom Pardubice | 00:06:07 | 60 |
6 | 56 | Krátký Vojta | 2011 | Horní Ředice | 00:06:39 | 58 |
7 | 42 | Pilnáček Dominik | 2012 | HSK cycling team | 00:06:58 | 56 |
8 | 72 | Krejčíková Jakub | 2011 | Hradec Králové | 00:07:32 | 54 |
9 | 82 | Vilímek Vítek | 2011 | Hradec Králové | 00:07:34 | 52 |
10 | 35 | Macháček Jakub | 2012 | HO Stěžery | 00:08:30 | 50 |
11 | 39 | Čejp Petr | 2011 | HO Stěžery | 00:08:42 | 49 |
Žákyně mladší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 30 | Bohánská Vanesa | 2010 | SKI Team Liberec | 00:05:28 | 80 |
2 | 57 | Hloušková Sofie | 2010 | Hradec Králové | 00:05:46 | 72 |
3 | 10 | Zahradníková Lucie | 2010 | Třebechovice pod Orebem | 00:06:25 | 67 |
4 | 33 | Macháčková Lucie | 2011 | HO Stěžery | 00:06:41 | 63 |
5 | 71 | Krejčíková Lenka | 2011 | Hradec Králové | 00:08:08 | 60 |
Žáci mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 9 | Frencl Patrik | 2008 | Gian Pitrs bikes | 00:05:21 | 80 |
2 | 49 | Janovský Tomáš | 2008 | Kramolna | 00:05:44 | 72 |
3 | 18 | Kunc Tomáš | 2009 | GHOST Team | 00:06:10 | 67 |
4 | 51 | Petráček Milan | 2009 | P.J.P.T. junior team | 00:06:19 | 63 |
5 | 46 | Papoušek Adam | 2008 | Dašice | 00:06:22 | 60 |
6 | 83 | Pachta Šimon | 2008 | Dolní Újezd | 00:06:46 | 58 |
7 | 85 | Kareš Matouš | 2008 | Horní Ředice | 00:06:47 | 56 |
8 | 12 | Král Václav | 2009 | 00:07:05 | 54 | |
9 | 84 | Pachta Štěpán | 2008 | Dolní Újezd | 00:07:13 | 52 |
10 | 22 | Plass Matěj | 2009 | 00:07:25 | 50 | |
11 | 21 | Plass Jakub | 2009 | 00:07:26 | 49 | |
Žákyně mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 11 | Krátká Zuzka | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:05:45 | 80 |
2 | 50 | Petráčková Anna | 2008 | P.J.P.T. junior team | 00:06:02 | 72 |
3 | 4 | Hojková Karla | 2008 | Staré Holice | 00:06:03 | 67 |
4 | 32 | Mitvalská Bára | 2009 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:07:14 | 63 |
Žáci starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 157 | Svoboda Marcel | 2007 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:06:29 | 80 |
2 | 165 | Frencl Dominik | 2007 | Gian Pitrs bikes | 00:06:30 | 72 |
3 | 174 | Nechuta Marek | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:31 | 67 |
4 | 163 | Novák Vojtěch | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:50 | 63 |
5 | 154 | Chvojka Filip | 2007 | GHOST Team | 00:07:30 | 60 |
6 | 153 | RUFR Martin | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:08:18 | 58 |
7 | 204 | Zíta Adam | 2007 | 00:10:07 | 56 | |
Žákyně starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 172 | Doležalová Markéta | 2005 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:47 | 80 |
2 | 175 | Nechutová Vendula | 2005 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:07:36 | 72 |
3 | 162 | Lhotáková Adéla | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:08:01 | 67 |
Žáci starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 156 | Svoboda Marian | 2003 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:12:43 | 80 |
2 | 161 | Lhoták Václav | 2004 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:13:16 | 72 |
3 | 182 | Mrňávek Martin | 2003 | Hradec Králové | 00:13:17 | 67 |
4 | 179 | Koblasa Jiří | 2004 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:16:00 | 63 |
Žákyně starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 164 | Kudláčková Anna | 2004 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:14:00 | 80 |
2 | 150 | Maršálková Markéta | 2004 | HSK cycling team | 00:17:09 | 72 |
Junioři | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 316 | Coufal Tomáš | 2001 | APACHE LOKO TRUTNOV | 00:45:00 | 80 |
2 | 302 | Pinkas Daniel | 2001 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:46:20 | 72 |
3 | 309 | Roček Miroslav | 1999 | CYKLO PROFI | 00:52:05 | 67 |
4 | 308 | Šubrt Jarolav | 1999 | TC Dobruška | 00:53:47 | 63 |
5 | 312 | Šimek Jakub | 2001 | BIKE FREAKS Holice | DNF | 0 |
6 | 300 | Jaroš Václav | 2000 | WHIRLPOOL AUTHOR junior team HK | DNF | 0 |
Juniorky | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 305 | Papoušková Martina | 2002 | Cyklo-ski klub Polička | 00:58:32 | 80 |
Ženy | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 412 | Bergerová Karolína | 1992 | CK Carla-Kupkolo.cz | 00:49:04 | 80 |
2 | 402 | Antropiusová Daniela | 1982 | www.planetvolitans.com | 00:50:33 | 72 |
3 | 413 | Obselková Pavla | 1985 | BIKERO | 00:50:39 | 67 |
4 | 407 | Pekárková Vendula | 1983 | Janské Lázně | 00:55:57 | 63 |
5 | 405 | Kučerová Kateřina | 1989 | Hradecký Spinning klub | 00:56:24 | 60 |
Muži | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 538 | Brendl Tomáš | 1986 | VELOCENTRUM - STRATOS AUTO | 00:58:49 | 80 |
2 | 540 | Mokrý Jakub | 1990 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | 00:58:53 | 72 |
3 | 520 | Śťastný Roman | 1979 | Rock Machine-Cyklomax | 01:00:46 | 67 |
4 | 556 | Stuna Tomáš | 1985 | BB CYKLOSPORT SUPERIOR | 01:02:33 | 63 |
5 | 510 | Splítek Martin | 1988 | HSK cycling team | 01:02:55 | 60 |
6 | 579 | Jana Volár | 1992 | E Triatlon | 01:02:57 | 58 |
7 | 545 | Uhlíř Miroslav | 1990 | CYKLO PROFI | 01:03:00 | 56 |
8 | 533 | Vítek Petr | 1986 | Hradecký Spinning klub | 01:03:01 | 54 |
9 | 515 | Vosátka Tomáš | 1982 | RockMachine - Cyklomax | 01:03:04 | 52 |
10 | 522 | Šebrle Jiří | 1985 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | 01:05:13 | 50 |
11 | 542 | Vymětalík Jaroslav | 1991 | CYKLO PROFI | 01:05:15 | 49 |
12 | 573 | Kulhavý Tomáš | 1988 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | 01:06:18 | 48 |
13 | 536 | Hloušek Martin | 1982 | HO ŠTIKA | 01:06:59 | 47 |
14 | 578 | Pelčarský Aleš | 1981 | Hořice | 01:07:04 | 46 |
15 | 547 | Macháček Jiří | 1978 | 01:09:10 | 45 | |
16 | 521 | Mareček Jan | 1981 | VELOCENTRUM - STRATOS AUTO | 01:09:27 | 44 |
17 | 517 | Šváb Jan | 1991 | Greyhound Racing Team | 01:10:18 | 43 |
18 | 532 | Komberec Aleš | 1979 | Hradecký Spinning klub | 01:10:32 | 42 |
19 | 528 | Dubrovský Lukáš | 1984 | Hradecký Spinning klub | 01:10:42 | 41 |
20 | 509 | Vtípil Radek | 1983 | Eleven Mercedes Mitas Team | 01:11:36 | 40 |
21 | 539 | Dresler Lukáš | 1979 | Cyklistika Střezetice | 01:11:37 | 39 |
22 | 526 | Papoušek Jan | 1997 | Cyklo-ski klub Polička | 01:13:27 | 38 |
23 | 507 | Jakubec Milan | 1981 | GIANT Pítrs Bikes | 01:16:07 | 37 |
24 | 583 | Radek Novotný | 1982 | Hradec Králové | 01:20:20 | 36 |
25 | 581 | Mejstřík Matěj | 1985 | Osečky 7 L M Team | 01:20:50 | 35 |
26 | 580 | Chobotský David | 1988 | 01:21:36 | 34 | |
27 | 506 | Anděl Jaroslav | 1987 | 01:25:02 | 33 | |
28 | 514 | Janáček Tomáš | 1988 | 01:27:30 | 32 | |
29 | 505 | Mikšík Michal | 1987 | IDIADA CZ | 01:34:34 | 31 |
30 | 508 | Košťál Marek | 1978 | DNF | 0 | |
31 | 500 | Šplíchal Jan | 1998 | HSK cycling team | DNF | 0 |
32 | 572 | Hruška Petr | 1986 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | DNF | 0 |
33 | 523 | Tobolka Jan | 1982 | DNF | 0 | |
34 | 582 | Koutský Tomáš | 1983 | Hradec Králové | DNF | 0 |
35 | 511 | Vik Pavel | 1981 | Hradec Králové | DNF | 0 |
36 | 502 | Moravec Michal | 1980 | GHOST Team | DNF | 0 |
37 | 504 | Svoboda Jakub | 1990 | YOGI Racing Team Ostrava | DNF | 0 |
Masters I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 814 | Tříska Lukáš | 1977 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | 00:44:36 | 80 |
2 | 805 | Gebrt Michal | 1972 | Cube Pejcha HK | 00:44:39 | 72 |
3 | 821 | Nosek Ruda | 1970 | Velocentrum-Stratos Auto | 00:44:50 | 67 |
4 | 847 | Kočí Ladislav | 1972 | 00:46:27 | 63 | |
5 | 848 | Husák Vašek | 1977 | MTBO Racing team | 00:46:28 | 60 |
6 | 839 | Voříšek Láďa | 1977 | CYKLO PROFI | 00:46:31 | 58 |
7 | 838 | Černý Václav | 1973 | Lázně Bohdaneč | 00:47:23 | 56 |
8 | 800 | Hájek Tomáš | 1974 | IDIADA CZ | 00:48:20 | 54 |
9 | 827 | Sitta Josef | 1973 | www.planetvolitans.com | 00:49:13 | 52 |
10 | 828 | Skalický Michael | 1968 | KS Pardubice | 00:50:25 | 50 |
11 | 803 | Kopecký Michal | 1977 | beMANIAX MADBIKE K.O.P. | 00:50:35 | 49 |
12 | 804 | Hendrich Daniel | 1973 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 00:51:07 | 48 |
13 | 845 | Pavel Tomáš | 1976 | Night RUN team | 00:52:10 | 47 |
14 | 813 | Fišer Jaroslav | 1972 | Regio auto HK | 00:52:17 | 46 |
15 | 811 | Dušek Michal | 1970 | Živanice | 00:54:52 | 45 |
16 | 835 | Kutnar Jiří | 1970 | Třebeš | 00:55:10 | 44 |
17 | 855 | Hruška Milan | 1977 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | 00:57:54 | 43 |
Masters II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 820 | Lederer Vladimír | 1962 | Cyklo RD Pardubice | 00:46:09 | 80 |
2 | 836 | Gabriel Aleš | 1965 | Týniště nad Orlicí | 00:46:51 | 72 |
3 | 817 | Holeček Milan | 1966 | Team Delfin Lhota pod Libčany | 00:49:00 | 67 |
4 | 806 | Hemelík Pavel | 1967 | ROCKMACHINE CYKLOMAX | 00:50:44 | 63 |
5 | 850 | Hnízdil Jindřich | 1964 | Třebechovice pod Orebem | 00:51:11 | 60 |
6 | 808 | Žáček Pavel | 1967 | 00:55:05 | 58 | |
7 | 816 | Stohwasser Richard | 1955 | JK-cyklo | 00:55:14 | 56 |
8 | 834 | Kučera Ivan | 1960 | Hradecký Spinning klub | 00:55:31 | 54 |
9 | 851 | Aur Zdeněk | 1953 | VK Slavia HK | 00:59:23 | 52 |
10 | 807 | Tomalík Václav | 1963 | ApaCare.cz | 01:01:43 | 50 |
Běžecký Muži A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1071 | Pasek Ondřej | 1989 | Dolní Město | 00:35:00 | 80 |
2 | 1027 | Cink Tomáš | 1987 | 00:35:20 | 72 | |
3 | 1023 | Rozkoš Tomáš | 1984 | 00:35:55 | 67 | |
4 | 1018 | Lán Filip | 1980 | OK Slavia Hradec Králové | 00:36:49 | 63 |
5 | 1066 | Uher Tomáš | 1985 | RETIA | 00:38:09 | 60 |
6 | 1034 | Simon Martin | 1980 | Jaroměř | 00:38:53 | 58 |
7 | 1024 | Adámek Jakub | 1985 | 00:40:25 | 56 | |
8 | 1045 | Jose Pablo Gonzales | 1985 | IDIADA | 00:41:51 | 54 |
9 | 1031 | Pavlovec Ondřej | 1984 | Hradec Králové | 00:48:39 | 52 |
Běžecký Muži B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1014 | Doucha Jiří | 1971 | Hvězda Pardubice | 00:35:48 | 80 |
2 | 1036 | Moravec Jiří | 1972 | Hradec Králové | 00:37:28 | 72 |
3 | 1013 | Trávníček Marek | 1976 | 00:42:20 | 67 | |
4 | 1073 | Hloušek Roman | 1976 | Hradec Králové | 00:48:10 | 63 |
5 | 1041 | Nádhera Petr | 1967 | Hradec Králové | 00:53:19 | 60 |
Běžecký Ženy A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1052 | Kozáková Denisa | 1979 | Hvězda Pardubice | 00:38:16 | 80 |
2 | 1016 | Kučerová Štěpánka | 1987 | Písek | 00:47:00 | 72 |
3 | 1049 | Učíková Michaela | 1990 | ŠLEMRGANG | 00:47:43 | 67 |
4 | 1015 | Břízová Pavla | 1986 | CK GRUPPETTO JC | 00:49:27 | 63 |
Běžecký Ženy B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1001 | Vejběrová Eva | 1976 | cyklo pokr | 00:46:00 | 80 |
2 | 1035 | Čechová Iva | 1975 | Hradec Králové | 00:49:25 | 72 |
3 | 1032 | Píšová Věra | 1975 | Hradec Králové | 00:58:02 | 67 |
4 | 1005 | Lhotáková Veronika | 1972 | Holice | 01:07:06 | 63 |
5 | 1042 | Nádherová Hana | 1968 | Hradec Králové | 01:22:12 | 60 |
Ženy canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1221 | Bezoušková Gabriela | 1990 | 00:18:09 | 80 | |
2 | 1216 | Ublová Michaela | 1985 | Hradec Králové | 00:24:44 | 72 |
3 | 1226 | Páslerová Jana | 1985 | ŽÁBA TEAM | 00:25:04 | 67 |
design a kód: Michal Pavlík