Žáci mladší I. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 62 | Petráček Milan | 2009 | P.J.P.T. junior team | 00:04:24 | 80 |
2 | 2 | Šumpík Jirka | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:04:25 | 72 |
3 | 35 | Macháček Tomáš | 2009 | 00:04:52 | 67 | |
4 | 48 | Raim Ladislav | 2009 | Nový HK | 00:04:53 | 63 |
5 | 90 | Kopecký Jan | 2011 | HARTMAN CZ | 00:05:35 | 60 |
6 | 84 | Plass Jakub | 2009 | Hradec Králové | 00:05:53 | 58 |
7 | 85 | Plass Matěj | 2009 | Hradec Králové | 00:05:55 | 56 |
8 | 22 | Hoffmann Marek | 2010 | 00:05:58 | 54 | |
9 | 21 | Tesařík Jakub | 2010 | Stěžery | 00:06:12 | 52 |
10 | 24 | Rygl Jáchym | 2010 | Kovàřství Rygl | 00:06:15 | 50 |
11 | 25 | Kopecký Matěj | 2010 | 00:06:25 | 49 | |
12 | 18 | Polák Patrik | 2011 | HSK cycling team | 00:06:55 | 48 |
13 | 49 | Koreček Jakub | 2010 | Nepasycký cyklotým | 00:07:02 | 47 |
14 | 87 | Fronc Tadeáš | 2010 | 00:07:25 | 46 | |
15 | 77 | Pilnáček Dominik | 2009 | HSK cycling team | 00:08:49 | 45 |
Žákyně mladší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 79 | Zahradníková Lucie | 2010 | Třebechovice pod Orebem | 00:06:19 | 80 |
2 | 50 | Korečková Markéta | 2010 | Nepasycký cyklotým | 00:06:51 | 72 |
3 | 20 | Tesaříková Eliška | 2010 | Stěžery | 00:07:00 | 67 |
4 | 88 | Erbsová Sofie | 2011 | Děti severu Praha | 00:08:00 | 63 |
5 | 36 | Macháčková Lucie | 2011 | 00:08:17 | 60 | |
Žáci mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 29 | Frencl Patrik | 2008 | GIANT Pítrs Bikes | 00:05:17 | 80 |
2 | 30 | Frencl Dominik | 2007 | GIANT Pítrs Bikes | 00:05:18 | 72 |
3 | 4 | Svoboda Marcel | 2007 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:05:19 | 67 |
4 | 76 | Nechuta Marek | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:05:20 | 63 |
5 | 33 | Malíř Honzk | 2008 | Nilfisk junior cycling | 00:05:46 | 60 |
6 | 9 | Novák Vojtěch | 2007 | Bike Freaks Holie | 00:05:53 | 58 |
7 | 89 | Malý Michael | 2007 | Horní Přím | 00:06:10 | 56 |
8 | 34 | Papoušek Adam | 2008 | Dašice | 00:06:28 | 54 |
9 | 5 | Rufr Martin | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:06:40 | 52 |
10 | 82 | Kolakovsý Michael | 2007 | Rock Machine Cyklomax | 00:07:07 | 50 |
11 | 8 | Vejběra Marek | 2008 | cyklo pokr | 00:07:14 | 49 |
12 | 41 | Dusza Patrik | 2008 | SK SKIVELO Neslyšících Olomouc | 00:10:14 | 48 |
Žákyně mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 61 | Petráčková Anna | 2008 | P.J.P.T. junior team | 00:06:09 | 80 |
2 | 12 | Lhotáková Adéla | 2007 | Koudelka Bike | 00:06:10 | 72 |
3 | 7 | Hojková Karla | 2008 | Staré Holice | 00:06:14 | 67 |
4 | 37 | Faltejsková Lucie | 2007 | Staré Hradiště | 00:06:58 | 63 |
Žáci starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 174 | Hendrych Vojta | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:03 | 80 |
2 | 154 | Lhoták Václav | 2004 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:04 | 72 |
3 | 151 | Šumpík Pavel | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:22 | 67 |
4 | 187 | Faltýnek Jan | 2006 | Cyklo Faltýnek | 00:06:34 | 63 |
5 | 185 | Hojka František | 2005 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:53 | 60 |
6 | 152 | Vích Matěj | 2006 | Bike&Run Team Stará Paka | 00:07:50 | 58 |
Žákyně starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 181 | Doležalová Markéta | 2005 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:40 | 80 |
2 | 188 | Nechutová Vendula | 2005 | BIKE FREAKS Holice | 00:07:14 | 72 |
3 | 164 | Puchernová Tereza | 2004 | Pardubce | 00:07:17 | 67 |
4 | 193 | Hradilová Žofie | 2005 | Loko Trutnov | 00:07:21 | 63 |
5 | 196 | Staňková Aneta | 2004 | BAKAKO Nová Paka | 00:07:30 | 60 |
6 | 192 | Korečková Anežka | 2005 | Nepasický cyklo tým | 00:07:36 | 58 |
Žáci starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 153 | Svoboda Marian | 2003 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:12:36 | 80 |
2 | 194 | Malý Jiří | 2003 | Horní Přím | 00:13:30 | 72 |
Žákyně starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 195 | Hojková Štěpánka | 2003 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:13:41 | 80 |
2 | 173 | Hendrychová Lucka | 2003 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:14:22 | 72 |
3 | 178 | Šedová Tereza | 2003 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:14:34 | 67 |
4 | 160 | Peterková Lucie | 2002 | Racing team Milovice | 00:19:48 | 63 |
Junioři | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 311 | Dus Albert | 1999 | Whirpool Author Junior Team | 00:38:33 | 80 |
2 | 301 | Jaroš Václav | 2000 | WHIRLPOOL AUTHOR junior team HK | 00:39:09 | 72 |
3 | 305 | Roček Miroslav | 1999 | CYKLO PROFI | 00:41:30 | 67 |
4 | 309 | Horák Dominik | 2001 | Cyklo Bendl | 00:41:41 | 63 |
5 | 312 | Pinkas Daniel | 2001 | SCP Pardubice | 00:41:42 | 60 |
6 | 307 | Robin Kolakovský | 2000 | CYKLOMAX | 00:43:32 | 58 |
Ženy | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 405 | Wernerová Zuzana | 1988 | HSK cycling team | 00:39:34 | 80 |
2 | 406 | Antropiusová Daniel | 1982 | zeero.eu | 00:42:17 | 72 |
3 | 414 | Medková Michaela | 1992 | Rock Machine - cyklomax | 00:42:19 | 67 |
4 | 404 | Hrnčířová Lucie | 1984 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:45:50 | 63 |
5 | 402 | Hrušová Dagmar | 1980 | Nejlepsitrener.cz | 00:46:22 | 60 |
6 | 412 | Kučerová Kateřina | 1989 | Hradecký Spinning klub | 00:47:21 | 58 |
Muži | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 510 | Splítek Martin | 1988 | Nilfisk pro cycling | 00:51:15 | 80 |
2 | 537 | Štastný Roman | 1979 | RockMachine - Cyklomax | 00:51:20 | 72 |
3 | 514 | Schejbal Josef | 1978 | CYKLO PROFI | 00:51:28 | 67 |
4 | 580 | Kopecký Lukáš | 1978 | HartmanCZ Kamikaze Team | 00:51:53 | 63 |
5 | 520 | Malíř Jan | 1980 | Nilfisk pro cycling | 00:52:06 | 60 |
6 | 551 | Hruška Petr | 1986 | BMC CZ Racing team | 00:52:20 | 58 |
7 | 521 | Tříska Lukáš | 1977 | BAKAKO Nová Paka | 00:54:01 | 56 |
8 | 513 | Penjak Adam | 1997 | STRATOS AUTO | 00:54:04 | 54 |
9 | 512 | Vosátka Tomáš | 1982 | RockMachine - Cyklomax | 00:54:21 | 52 |
10 | 518 | Hloušek Martin | 1982 | HO ŠTIKA | 00:54:56 | 50 |
11 | 522 | Šebrle Jiří | 1985 | BMC CZ Racing team | 00:55:43 | 49 |
12 | 556 | Petiška Ondřej | 1997 | SK RN Hradec Králové | 00:55:44 | 48 |
13 | 525 | Fišar Petr | 1984 | 00:56:50 | 47 | |
14 | 546 | Komberec Aleš | 1979 | Hradecký Spinning klub | 00:56:51 | 46 |
15 | 545 | Jelínek Jan | 1982 | kopasport.cz | 00:56:52 | 45 |
16 | 582 | Štryncl Pavel | 1977 | Salomon-suunto Liberec | 00:56:53 | 44 |
17 | 543 | Vtípil Radek | 1983 | HK | 00:57:03 | 43 |
18 | 503 | Vik Pavel | 1981 | 00:57:04 | 42 | |
19 | 541 | Bohdanecký Jan | 1984 | 00:57:22 | 41 | |
20 | 581 | Šumpík Stanislav | 1978 | Bikefeaks Holice | 00:57:36 | 40 |
21 | 519 | Dvořák Jan | 1993 | 00:58:38 | 39 | |
22 | 548 | Čejka Jakub | 1985 | HK Novatop Lapiere | 00:59:03 | 38 |
23 | 523 | Dubrovský Lukáš | 1984 | 00:59:56 | 37 | |
24 | 561 | Dostál David | 1979 | Hradec Králové | 01:02:28 | 36 |
25 | 533 | Čáslavský Jan | 1988 | FHCT | 01:05:02 | 35 |
26 | 505 | Mikšík Michal | 1987 | IDIADA CZ | 01:09:49 | 34 |
27 | 547 | Kříž Libor | 1978 | zeero.eu | DNF | 0 |
28 | 531 | Vaněk Vladimír | 1983 | HSK cycling team | DNF | 0 |
29 | 516 | Schenk Martin | 1985 | RCR BIKE TEAM Česká Třebová | DNF | 0 |
Masters I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 816 | Ptáček Ondřej | 1976 | sobotkasport.cz | 00:36:20 | 80 |
2 | 806 | Gebrt Michal | 1972 | HK | 00:36:52 | 72 |
3 | 815 | Veselka Zdeněk | 1974 | HSK cycling team | 00:36:53 | 67 |
4 | 810 | Vondrouš Pavel | 1974 | CYKLO PROFI | 00:37:39 | 63 |
5 | 800 | Neugebauer Jiří | 1973 | BIKE FREAKS Holice | 00:37:40 | 60 |
6 | 843 | Hruška Jan | 1975 | Nilfisk pro cycling | 00:37:44 | 58 |
7 | 859 | Pišl David | 1976 | Fantazie bike team | 00:39:10 | 56 |
8 | 840 | Nosek Ruda | 1970 | STRATOS AUTO | 00:39:11 | 54 |
9 | 829 | Koreček Michael | 1976 | Nepasycký cyklotým | 00:39:12 | 52 |
10 | 801 | Hájek Tomáš | 1974 | IDIADA CZ | 00:39:15 | 50 |
11 | 826 | Faltejsek Jan | 1975 | Staré Hradiště | 00:39:33 | 49 |
12 | 814 | Mervart Václav | 1970 | TC Dobruška | 00:41:31 | 48 |
13 | 837 | Dražek Tomáš | 1975 | HK | 00:42:13 | 47 |
14 | 822 | Fišer Jaroslav | 1972 | Regio auto HK | 00:43:35 | 46 |
15 | 860 | Pavel Tomáš | 1976 | Night RUN | 00:43:40 | 45 |
16 | 842 | Zmek Jaroslav | 1975 | Radiožurnál | 00:44:50 | 44 |
17 | 848 | Kutnar Jiří | 1970 | Třebeš | 00:45:21 | 43 |
18 | 824 | Žáček Pavel | 1967 | Hradec Králové | 00:46:12 | 42 |
19 | 812 | Hodoval Petr | 1967 | 00:49:32 | 41 | |
Masters II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 819 | Svatoš Vladimír | 1963 | AUTOMAX HK - Whirlpool | 00:37:48 | 80 |
2 | 849 | Gabriel Aleš | 1965 | Týniště nad Orlicí | 00:39:17 | 72 |
3 | 825 | Chutný Jarda | 1961 | STRATOS AUTO | 00:39:19 | 67 |
4 | 811 | Holeček Milan | 1966 | Team Delfin Lhota pod Libčany | 00:39:29 | 63 |
5 | 820 | Lederer Vladimír | 1962 | Cyklo RD Pardubice | 00:39:30 | 60 |
6 | 821 | Groul Milan | 1965 | 00:39:35 | 58 | |
7 | 827 | Slanina Vít | 1965 | HK | 00:41:39 | 56 |
8 | 862 | Hnízdil Jindřich | 1964 | 00:44:01 | 54 | |
9 | 864 | Kučera Ivan | 1960 | Hradecký Spinning klub | 00:44:48 | 52 |
10 | 831 | Hornych Miroslav | 1951 | 00:46:10 | 50 | |
11 | 853 | Vít Zdeněk | 1962 | Hradec Králové | 00:46:13 | 49 |
12 | 863 | Frencl Ctibor | 1957 | GIANT Pítrs Bikes | 00:47:49 | 48 |
13 | 866 | Tomalík Václav | 1963 | ApaCare.cz | 00:48:55 | 47 |
Běžecký Muži A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1066 | Andrš Martin | 1988 | TriSki Horní Počernice | 00:38:00 | 80 |
2 | 1042 | Martinovský Petr | 1986 | Uliční (k) HK | 00:38:32 | 72 |
3 | 1052 | Heller Tomáš | 1981 | Hradec Králové | 00:38:46 | 67 |
4 | 1065 | Simon Martin | 1980 | Jaroěř | 00:41:22 | 63 |
5 | 1019 | Koutský Tomáš | 1987 | Ledová stěna Vír | 00:44:39 | 60 |
6 | 1013 | Lán Filip | 1980 | OK Slavia Hradec Králové | 00:44:44 | 58 |
7 | 1028 | Stohwasser Petr | 1982 | 00:46:35 | 56 | |
8 | 1043 | Heger Jan | 1981 | Uliční (k) HK | 00:47:38 | 54 |
Běžecký Muži B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1006 | Vejběra Jan | 1966 | cyklo pokr | 00:40:55 | 80 |
2 | 1046 | Jakeš Josef | 1965 | Týniště nad Orlicí | 00:41:18 | 72 |
3 | 1077 | Svoboda Ondřej | 1976 | Slavia Hadec Králové | 00:42:22 | 67 |
4 | 1010 | Moravec Jiří | 1972 | 00:42:39 | 63 | |
5 | 1072 | Dachovský Radovan | 1969 | Tempo Malšovice | 00:42:48 | 60 |
6 | 1069 | Sláma Martin | 1968 | ACL 130 Autocentrum Luňák | 00:46:03 | 58 |
7 | 1024 | Houžvička Zbyněk | 1975 | 00:46:32 | 56 | |
8 | 1035 | Nádhera Petr | 1967 | HK | 00:48:16 | 54 |
9 | 1076 | Slavík Jan | 1976 | Kačefi Chrudim | 00:48:23 | 52 |
10 | 1016 | Pirkl Miroslav | 1976 | Písek | 00:48:36 | 50 |
11 | 1038 | Cagwe John | 1965 | Hvěda Pardubice | 01:03:46 | 49 |
Běžecký Ženy A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1017 | Kozáková Denisa | 1979 | Hvězda Parduice z.s. | 00:41:51 | 80 |
2 | 1012 | Lánová Michaela | 1986 | 00:47:19 | 72 | |
3 | 1020 | Houžvičková Kateřina | 1979 | 00:51:10 | 67 | |
4 | 1030 | Kučerová Štěpánka | 1987 | Písek | 00:51:59 | 63 |
Běžecký Ženy B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1007 | Vejběrová Eva | 1976 | cyklo pokr | 00:46:52 | 80 |
2 | 1047 | Čechová Iva | 1975 | Hradec Králové | 00:50:46 | 72 |
3 | 1025 | Hellerová Hana | 1961 | Hradec Kálové | 01:01:11 | 67 |
4 | 1009 | Lhotáková Veronika | 1972 | Koudelka Run | 01:02:26 | 63 |
5 | 1075 | Berná Eva | 1976 | Run4 fun | 01:03:57 | 60 |
6 | 1036 | Nádherová Hana | 1968 | HK | 01:16:23 | 58 |
Ženy canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1190 | Lesiuková Veronika | 1990 | Náchod | 00:20:48 | 80 |
2 | 1191 | Lorenc Linda | 1984 | Hradec Králové | 00:24:48 | 72 |
3 | 1158 | Ublová Michaela | 1985 | Hradec Králové | 00:27:15 | 67 |
4 | 1159 | Veselá Kateřina | 1989 | Kladrubáci | 00:28:10 | 63 |
Muži canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1157 | Erbs Dušan | 1979 | SK Děti Severu | 00:14:33 | 80 |
2 | 1181 | Sršen Jan | 1983 | Hradec Králové | 00:23:31 | 72 |
design a kód: Michal Pavlík