Žáci mladší I. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 23 | Vašina Timotej | 2009 | Craft Author Bike Team | 00:04:35 | 80 |
2 | 53 | Kovář Melichar | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:04:39 | 72 |
3 | 62 | Petráček Milan | 2009 | P.J.P.T. junior team | 00:04:47 | 67 |
4 | 2 | Šumpík Jirka | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:05:14 | 63 |
5 | 35 | Macháček Tomáš | 2009 | 00:05:39 | 60 | |
6 | 48 | Raim Ladislav | 2009 | Nový HK | 00:05:40 | 58 |
7 | 45 | Petiška Oliver | 2009 | HCM Jaroměř | 00:06:02 | 56 |
8 | 11 | Jakubec Milan | 2010 | 00:06:06 | 54 | |
9 | 21 | Tesařík Jakub | 2010 | Stěžery | 00:06:11 | 52 |
10 | 54 | Letošník Ondřej | 2011 | HSK cycling team | 00:06:40 | 50 |
11 | 22 | Hoffmann Marek | 2010 | 00:06:55 | 49 | |
12 | 24 | Rygl Jáchym | 2010 | Kovàřství Rygl | 00:06:57 | 48 |
13 | 49 | Koreček Jakub | 2010 | Nepasycký cyklotým | 00:07:02 | 47 |
14 | 59 | Jirouš Dominik | 2010 | KADADO | 00:07:08 | 46 |
15 | 42 | Krátký Vojta | 2011 | Horní Ředice | 00:07:51 | 45 |
16 | 18 | Polák Patrik | 2011 | HSK cycling team | 00:07:58 | 44 |
17 | 63 | Romportl Vojtěch | 2011 | HSK cycling team | 00:15:10 | 43 |
Žákyně mladší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 10 | Jakubcová Ella | 2009 | 00:06:01 | 80 | |
2 | 39 | Bohánská Vanesa | 2010 | SKI Team Liberec | 00:06:38 | 72 |
3 | 47 | Ryndová Marie | 2009 | HSK cycling team | 00:06:50 | 67 |
4 | 31 | Zokić Andrea | 2010 | Hradec Králové | 00:07:09 | 63 |
5 | 50 | Korečková Markéta | 2010 | Nepasycký cyklotým | 00:07:56 | 60 |
6 | 65 | Ryšánková Kristýna | 2010 | 00:07:57 | 58 | |
7 | 64 | Ryšánková Viktorie | 2010 | 00:07:59 | 56 | |
8 | 20 | Tesaříková Eliška | 2010 | Stěžery | 00:08:22 | 54 |
9 | 36 | Macháčková Lucie | 2011 | 00:09:02 | 52 | |
Žáci mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 4 | Svoboda Marcel | 2007 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:05:21 | 80 |
2 | 9 | Novák Vojtěch | 2007 | Bike Freaks Holie | 00:05:23 | 72 |
3 | 29 | Frencl Patrik | 2008 | GIANT Pítrs Bikes | 00:05:24 | 67 |
4 | 3 | Chvojka Filip | 2007 | Nilfisk ALTO junior team | 00:05:53 | 63 |
5 | 5 | Rufr Martin | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:06:08 | 60 |
6 | 33 | Malíř Honzk | 2008 | Nilfisk junior cycling | 00:06:10 | 58 |
7 | 32 | Beneš Marek | 2008 | Kvasiny | 00:06:43 | 56 |
8 | 67 | Smolík Jonáš | 2007 | JKF Jaroměř | 00:06:44 | 54 |
9 | 34 | Papoušek Adam | 2008 | Dašice | 00:06:55 | 52 |
10 | 8 | Vejběra Marek | 2008 | cyklo pokr | 00:07:00 | 50 |
11 | 43 | Petiška Matěj | 2008 | HCM Jaroměř | 00:07:34 | 49 |
12 | 66 | Martincová Linda | 2008 | 00:08:30 | 48 | |
Žákyně mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 13 | Krátká Zuzka | 2008 | BIKE FREAKS Holice | 00:05:52 | 80 |
2 | 61 | Petráčková Anna | 2008 | P.J.P.T. junior team | 00:05:56 | 72 |
3 | 12 | Lhotáková Adéla | 2007 | Koudelka Bike | 00:07:01 | 67 |
4 | 37 | Faltejsková Lucie | 2007 | Staré Hradiště | 00:07:08 | 63 |
5 | 19 | Hanyková Adélka | 2008 | STALAK-DeVOSS Rychnov n. Kn. | 00:07:09 | 60 |
6 | 60 | Balcarová Nela | 2007 | 00:08:01 | 58 | |
7 | 56 | Matoušková Markéta | 2008 | 00:08:09 | 56 | |
8 | 1 | Nádvorníková Daniela | 2007 | HSK cycling team | 00:08:23 | 54 |
Žáci starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 166 | Hák Jakub | 2004 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:06:03 | 80 |
2 | 154 | Lhoták Václav | 2004 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:04 | 72 |
3 | 174 | Hendrych Vojta | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:23 | 67 |
4 | 151 | Šumpík Pavel | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:47 | 63 |
5 | 165 | Munzar Jan | 2006 | CK Carla-Kupkolo.cz | 00:06:58 | 60 |
6 | 162 | Koblasa Jiří | 2004 | CK Carla-Kupkolo Dvůr Králové n/L. | 00:07:27 | 58 |
7 | 168 | Petiška Daniel | 2005 | HCM Jaroměř | 00:08:45 | 56 |
Žákyně starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 181 | Doležalová Markéta | 2005 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:53 | 80 |
2 | 158 | Peterková Eliška | 2005 | TJ Spartak Vrchlabí | 00:07:16 | 72 |
3 | 164 | Puchernová Tereza | 2004 | Pardubce | 00:07:52 | 67 |
4 | 170 | Ryndová Anna | 2005 | HSK cycling team | 00:08:10 | 63 |
5 | 182 | Kramešová Marie | 2006 | 00:08:34 | 60 | |
6 | 172 | Štěpánková Julie | 2006 | Hradec Králové | 00:09:18 | 58 |
7 | 171 | Štěpánková Stella | 2006 | Hradec Kálové | 00:09:32 | 56 |
8 | 157 | Brhelová Viktorie | 2005 | HSK cycling team | 00:10:01 | 54 |
Žáci starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 153 | Svoboda Marian | 2003 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:13:19 | 80 |
Žákyně starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 173 | Hendrychová Lucka | 2003 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:14:18 | 80 |
2 | 178 | Šedová Tereza | 2003 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:14:54 | 72 |
Junioři | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 311 | Dus Albert | 1999 | Whirpool Author Junior Team | 00:38:37 | 80 |
2 | 308 | Šubrt Jaroslav | 1999 | TC Dobruška | 00:40:31 | 72 |
3 | 307 | Robin Kolakovský | 2000 | CYKLOMAX | 00:41:20 | 67 |
4 | 305 | Roček Miroslav | 1999 | CYKLO PROFI | 00:41:55 | 63 |
5 | 304 | Feifer Martin | 2000 | 00:42:43 | 60 | |
6 | 301 | Jaroš Václav | 2000 | WHIRLPOOL AUTHOR junior team HK | 00:44:27 | 58 |
7 | 300 | Šplíchal Jan | 1998 | HSK cycling team | DNF | 0 |
Juniorky | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 306 | Hanušová Natálie | 2000 | GIANT Pítrs Bikes | 00:43:23 | 80 |
Ženy | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 404 | Hrnčířová Lucie | 1984 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:44:28 | 80 |
2 | 406 | Antropiusová Daniel | 1982 | zeero.eu | 00:44:29 | 72 |
3 | 402 | Hrušová Dagmar | 1980 | Nejlepsitrener.cz | 00:46:53 | 67 |
Muži | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 510 | Splítek Martin | 1988 | Nilfisk pro cycling | 00:49:29 | 80 |
2 | 537 | Štastný Roman | 1979 | RockMachine - Cyklomax | 00:49:31 | 72 |
3 | 528 | Brendl Tomáš | 1986 | STRATOS AUTO | 00:49:43 | 67 |
4 | 514 | Schejbal Josef | 1978 | CYKLO PROFI | 00:50:17 | 63 |
5 | 551 | Hruška Petr | 1986 | BMC CZ Racing team | 00:52:41 | 60 |
6 | 517 | Uhlíř Miroslav | 1990 | CYKLO PROFI | 00:52:43 | 58 |
7 | 520 | Malíř Jan | 1980 | Nilfisk pro cycling | 00:52:44 | 56 |
8 | 535 | Plšek Radek | 1991 | CYKLO PROFI | 00:52:45 | 54 |
9 | 516 | Schenk Martin | 1985 | RCR BIKE TEAM Česká Třebová | 00:52:46 | 52 |
10 | 544 | Štolba David | 1991 | 00:52:48 | 50 | |
11 | 521 | Tříska Lukáš | 1977 | BAKAKO Nová Paka | 00:53:13 | 49 |
12 | 564 | Kanta Martin | 1997 | 00:53:16 | 48 | |
13 | 508 | Nagy Petr | 1978 | STRATOS AUTO | 00:53:54 | 47 |
14 | 522 | Šebrle Jiří | 1985 | BMC CZ Racing team | 00:55:25 | 46 |
15 | 512 | Vosátka Tomáš | 1982 | RockMachine - Cyklomax | 00:55:27 | 45 |
16 | 556 | Petiška Ondřej | 1997 | SK RN Hradec Králové | 00:55:32 | 44 |
17 | 541 | Bohdanecký Jan | 1984 | 00:56:13 | 43 | |
18 | 547 | Kříž Libor | 1978 | zeero.eu | 00:56:55 | 42 |
19 | 518 | Hloušek Martin | 1982 | HO ŠTIKA | 00:57:42 | 41 |
20 | 500 | Moravec Michal | 1980 | Nilfisk pro cycling | 00:58:22 | 40 |
21 | 538 | Voříšek Láďa | 1977 | CYKLO PROFI | 00:58:24 | 39 |
22 | 543 | Vtípil Radek | 1983 | HK | 00:58:25 | 38 |
23 | 545 | Jelínek Jan | 1982 | kopasport.cz | 00:58:26 | 37 |
24 | 503 | Vik Pavel | 1981 | 00:58:27 | 36 | |
25 | 525 | Fišar Petr | 1984 | 01:02:08 | 35 | |
26 | 523 | Dubrovský Lukáš | 1984 | 01:02:38 | 34 | |
27 | 540 | Mikulec Jan | 1988 | BAKAKO Nová Paka | 01:03:40 | 33 |
28 | 565 | Šír Zdeněk | 1983 | Nilfisk pro cycling | 01:03:53 | 32 |
29 | 501 | Kopecký Michal | 1977 | beMANIAX MADBIKE K.O.P. | 01:03:54 | 31 |
30 | 549 | Bičiště Jan | 1984 | 01:05:30 | 30 | |
31 | 536 | Hemelík Patrik | 1994 | CYKLOMAX | DNF | 0 |
32 | 531 | Vaněk Vladimír | 1983 | HSK cycling team | DNF | 0 |
Masters I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 816 | Ptáček Ondřej | 1976 | sobotkasport.cz | 00:37:03 | 80 |
2 | 815 | Veselka Zdeněk | 1974 | HSK cycling team | 00:37:32 | 72 |
3 | 810 | Vondrouš Pavel | 1974 | CYKLO PROFI | 00:37:33 | 67 |
4 | 806 | Gebrt Michal | 1972 | HK | 00:37:34 | 63 |
5 | 800 | Neugebauer Jiří | 1973 | BIKE FREAKS Holice | 00:37:41 | 60 |
6 | 813 | Lorenc Martin | 1970 | STRATOS AUTO | 00:39:21 | 58 |
7 | 829 | Koreček Michael | 1976 | Nepasycký cyklotým | 00:39:24 | 56 |
8 | 845 | Kaplan Ondřej | 1974 | SDH Vysoká | 00:39:25 | 54 |
9 | 834 | Černý Václav | 1973 | Lázně Bohdaneč | 00:41:41 | 52 |
10 | 828 | Skalický Michael | 1968 | KS Pardubice | 00:42:25 | 50 |
11 | 826 | Faltejsek Jan | 1975 | Staré Hradiště | 00:42:48 | 49 |
12 | 837 | Dražek Tomáš | 1975 | HK | 00:43:07 | 48 |
13 | 814 | Mervart Václav | 1970 | TC Dobruška | 00:43:25 | 47 |
14 | 842 | Zmek Jaroslav | 1975 | Radiožurnál | 00:43:30 | 46 |
15 | 841 | Feifer Pavel | 1975 | Smrkáči | 00:44:55 | 45 |
16 | 812 | Hodoval Petr | 1967 | 00:45:21 | 44 | |
17 | 848 | Kutnar Jiří | 1970 | Třebeš | 00:46:18 | 43 |
18 | 855 | Kolakovský Rober | 1969 | Rock Machine Cyklomax | 00:50:26 | 42 |
19 | 838 | Jelen Josef | 1972 | Fronius H.K | DNF | 0 |
20 | 850 | Černý Jan | 1972 | Ho TAK | DNF | 0 |
Masters II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 819 | Svatoš Vladimír | 1963 | AUTOMAX HK - Whirlpool | 00:39:36 | 80 |
2 | 820 | Lederer Vladimír | 1962 | Cyklo RD Pardubice | 00:39:38 | 72 |
3 | 821 | Groul Milan | 1965 | 00:39:54 | 67 | |
4 | 811 | Holeček Milan | 1966 | Team Delfin Lhota pod Libčany | 00:40:30 | 63 |
5 | 849 | Gabriel Aleš | 1965 | Týniště nad Orlicí | 00:41:02 | 60 |
6 | 827 | Slanina Vít | 1965 | HK | 00:41:32 | 58 |
7 | 831 | Hornych Miroslav | 1951 | 00:47:05 | 56 | |
8 | 853 | Vít Zdeněk | 1962 | Hradec Králové | 00:50:53 | 54 |
Běžecký Muži A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1013 | Lán Filip | 1980 | OK Slavia Hradec Králové | 00:39:28 | 80 |
2 | 1060 | Benák Jan | 1982 | Šerlich 8.30 | 00:41:24 | 72 |
3 | 1021 | Šanda Miloslav | 1980 | SDH Sloupno | 00:41:54 | 67 |
4 | 1028 | Stohwasser Petr | 1982 | 00:43:51 | 63 | |
5 | 1019 | Koutský Tomáš | 1987 | Ledová stěna Vír | 00:44:26 | 60 |
6 | 1018 | Sedláček Jan | 1978 | Hospoda Pod Strání | 00:46:14 | 58 |
7 | 1041 | Novotný Pavel | 1981 | PSC Holusport Třebeš | 00:46:58 | 56 |
8 | 1011 | Pavlovec Ondrej | 1984 | Kukleny | 00:48:50 | 54 |
Běžecký Muži B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1064 | Kincl Marek | 1974 | TJ MARATONSTAV Úpice | 00:39:18 | 80 |
2 | 1027 | Doucha Jiří | 1971 | Hvězda Pardubice | 00:40:25 | 72 |
3 | 1006 | Vejběra Jan | 1966 | cyklo pokr | 00:40:45 | 67 |
4 | 1029 | Trávníček Marek | 1976 | 00:41:09 | 63 | |
5 | 1046 | Jakeš Josef | 1965 | Týniště nad Orlicí | 00:41:35 | 60 |
6 | 1010 | Moravec Jiří | 1972 | 00:42:12 | 58 | |
7 | 1034 | Holeček Petr | 1959 | HK | 00:44:57 | 56 |
8 | 1048 | Usý Pavel | 1966 | FRC Hradec Kralové | 00:45:41 | 54 |
9 | 1035 | Nádhera Petr | 1967 | HK | 00:47:37 | 52 |
10 | 1016 | Pirkl Miroslav | 1976 | Písek | 00:48:35 | 50 |
11 | 1040 | Černý Aleš | 1964 | TC Dobruška | 00:49:09 | 49 |
12 | 1059 | Knápek Ladislav | 1961 | Šerlich 8.30 | 00:52:34 | 48 |
13 | 1058 | Stuchlík Zdeněk | 1950 | Šerlich 8.30 | 00:53:17 | 47 |
Běžecký Ženy A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1017 | Kozáková Denisa | 1979 | Hvězda Parduice z.s. | 00:42:13 | 80 |
2 | 1012 | Lánová Michaela | 1986 | 00:46:35 | 72 | |
3 | 1062 | Barešová Zuzana | 1987 | 00:47:49 | 67 | |
4 | 1055 | Šimková Monika | 1985 | Česká Třebová | 00:51:15 | 63 |
5 | 1020 | Houžvičková Kateřina | 1979 | 00:52:20 | 60 | |
6 | 1030 | Kučerová Štěpánka | 1987 | Písek | 00:53:03 | 58 |
7 | 1000 | Chvojková Šárka | 1982 | 00:59:37 | 56 | |
Běžecký Ženy B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1007 | Vejběrová Eva | 1976 | cyklo pokr | 00:46:48 | 80 |
2 | 1047 | Čechová Iva | 1975 | Hradec Králové | 00:49:57 | 72 |
3 | 1031 | Sýkorová Šárka | 1976 | HK | 00:50:23 | 67 |
4 | 1025 | Hellerová Hana | 1961 | Hradec Kálové | 00:57:21 | 63 |
5 | 1002 | Voltrová Lenička | 1973 | 00:59:37 | 60 | |
6 | 1009 | Lhotáková Veronika | 1972 | Koudelka Run | 01:01:16 | 58 |
7 | 1036 | Nádherová Hana | 1968 | HK | 01:21:46 | 56 |
Ženy canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1190 | Lesiuková Veronika | 1990 | Náchod | 00:21:51 | 80 |
2 | 1186 | Haisová Gabriela | 1990 | 00:21:56 | 72 | |
3 | 1179 | Páslerová Jana | 1985 | Náchod | 00:23:55 | 67 |
4 | 1169 | Smolíková Alena | 1986 | MC Metuje | 00:27:10 | 63 |
Muži canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1173 | Rinn Jakub | 1987 | Broumov | 00:18:54 | 80 |
2 | 1181 | Sršen Jan | 1983 | Hradec Králové | 00:19:36 | 72 |
3 | 1178 | Sudek Milan | 1982 | Datel team | 00:20:02 | 67 |
4 | 1174 | Palaščák Martin | 1988 | Dvůr Králové nad Labem | 00:23:49 | 63 |
5 | 1187 | Zdanovec Václav | 1964 | Běhej se psem | 00:24:56 | 60 |
6 | 1170 | Kanta Milan | 1965 | Benátky nad Jizerou | 00:26:50 | 58 |
design a kód: Michal Pavlík