Žáci mladší I. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 18 | Vaniš Patrik | 2015 | 00:04:54 | 80 | |
2 | 4 | Kučera Sebastian | 2015 | 00:04:55 | 72 | |
3 | 49 | Zajačik Šimon | 2015 | TJ Sokol Dolní Ředice | 00:05:08 | 67 |
4 | 13 | Zajačik Josef | 2015 | 00:05:11 | 63 | |
5 | 23 | Markovič Lukáš | 2015 | VyKing.cz | 00:05:13 | 60 |
6 | 30 | Diblík Miky | 2015 | SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM | 00:05:19 | 58 |
7 | 12 | Filipi Tobias | 2015 | SK Donocykl | 00:05:21 | 56 |
8 | 50 | Lorenc David | 2017 | GHOST Team | 00:06:18 | 54 |
9 | 73 | Šubrt Vojta | 2016 | 00:06:39 | 52 | |
10 | 16 | Soukup Jan | 2017 | 00:08:43 | 50 | |
Žákyně mladší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 26 | Nosálová Gabriela | 2015 | SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM | 00:04:56 | 80 |
2 | 42 | Horčičková Anna | 2015 | 00:05:26 | 72 | |
3 | 65 | Dubrovská Tereza | 2015 | 00:05:53 | 67 | |
4 | 19 | Třešňáková Viktorie | 2017 | Pítrs Bikes team | 00:05:56 | 63 |
5 | 71 | Rottová Ema | 2016 | 00:05:57 | 60 | |
6 | 3 | Seifertová Marie | 2015 | 00:06:10 | 58 | |
7 | 72 | Brádlová Nela | 2015 | BAKAKO Nová Paka | 00:06:44 | 56 |
8 | 5 | Plodková Zuzana | 2015 | 00:06:45 | 54 | |
9 | 48 | Zajačiková Anežka | 2017 | TJ Sokol Dolní Ředice | 00:07:05 | 52 |
10 | 63 | Samková Sofie | 2017 | 00:08:37 | 50 | |
11 | 74 | Doudová Terezka | 2017 | 00:08:38 | 49 | |
Žáci mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 7 | Zejfart Jakub | 2013 | North Bike Junior Club | 00:05:32 | 80 |
2 | 2 | Seifert Lukáš | 2013 | Express CZ- Tufo Team Kolín | 00:05:52 | 72 |
3 | 17 | Ryšavý Jonáš | 2013 | Cyklosport Sobotka | 00:06:06 | 67 |
4 | 57 | Praus Tomáš | 2014 | Záchlumí | 00:06:10 | 63 |
5 | 28 | Nosál Patrik | 2013 | SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM | 00:06:20 | 60 |
6 | 9 | Pilnáček Matyáš | 2014 | HSK cycling team | 00:06:27 | 58 |
7 | 14 | Šafařík Vojta | 2014 | Pardubice | 00:06:32 | 56 |
8 | 11 | Novák Štěpán | 2013 | BIKE FREAKS Holice | 00:06:35 | 54 |
9 | 46 | Stejskal Jan | 2014 | 00:06:41 | 52 | |
10 | 45 | Stejskal Petr | 2014 | 00:07:03 | 50 | |
11 | 37 | Dejmek Miloš | 2014 | 00:07:07 | 49 | |
12 | 35 | Frolik Filip | 2013 | 00:07:25 | 48 | |
Žákyně mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 29 | Diblíková Lili | 2013 | SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM | 00:05:36 | 80 |
2 | 10 | Famfulíková Elena | 2013 | BAKAKO Nová Paka | 00:05:37 | 72 |
3 | 8 | Dúcká Edita | 2013 | GHOST junior team | 00:06:12 | 67 |
4 | 27 | Nosálová Tereza | 2013 | SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM | 00:06:16 | 63 |
5 | 51 | Krušinová Anděla | 2013 | Carla,kupkolo.cz | 00:06:25 | 60 |
6 | 69 | Prausová Lenka | 2013 | 00:06:35 | 58 | |
7 | 15 | Šafaříková Denisa | 2013 | Pardubice | 00:07:04 | 56 |
8 | 1 | Hanušová Kristýna | 2014 | GHOST junior team | 00:08:03 | 54 |
Žáci starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 154 | Dúcký Ondřej | 2010 | GHOST junior team | 00:07:01 | 80 |
2 | 184 | Špaček Daniel | 2010 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:07:14 | 72 |
3 | 170 | Vaniš Dominik | 2012 | BIKE FREAKS Holice | 00:07:33 | 67 |
4 | 195 | Horčička Filip | 2012 | BIKE FREAKS Holice | 00:07:48 | 63 |
5 | 196 | Duspiva Filip | 2011 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 00:07:56 | 60 |
6 | 204 | Rott Daniel | 2010 | Express Tufo Team Kolín | 00:08:18 | 58 |
7 | 157 | Pilnáček Dominik | 2011 | HSK cycling team | 00:09:21 | 56 |
8 | 200 | Koreček Jakub | 2010 | Nepasický cyklotým | 00:10:32 | 54 |
Žákyně starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 159 | Famfulíková Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 00:06:42 | 80 |
2 | 160 | Zajačiková Eliška | 2010 | BIKE FREAKS Holice | 00:07:31 | 72 |
3 | 161 | Zajačiková Lucie | 2012 | BIKE FREAKS Holice | 00:07:43 | 67 |
Žáci starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 165 | Rous Martin | 2009 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:13:37 | 80 |
2 | 175 | Papoušek Adam | 2008 | BIKE FREAKS Holice | 00:13:38 | 72 |
3 | 206 | Douděra Petr | 2009 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:13:39 | 67 |
4 | 199 | Buchal Tomáš | 2008 | Cyklo Bendl | 00:13:40 | 63 |
Žákyně starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 164 | Mitvalská Bára | 2009 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:15:12 | 80 |
2 | 150 | Ryndová Marie | 2009 | HSK cycling team | 00:15:33 | 72 |
Junioři | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 308 | Nechuta Marek | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:38:50 | 80 |
2 | 320 | Frencl Dominik | 2007 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:38:58 | 72 |
3 | 331 | Janoušek Tomáš | 2005 | Cyklobendl | 00:39:15 | 67 |
4 | 307 | Novák Vojtěch | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:42:29 | 63 |
5 | 302 | Knop Jan | 2006 | Hradec Králové | 00:43:32 | 60 |
6 | 319 | Suchodol Štěpán | 2006 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:43:46 | 58 |
7 | 315 | Zezulka Aleš | 2006 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 00:44:46 | 56 |
Juniorky | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 344 | Douděrová Kateřina | 2006 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:44:10 | 80 |
2 | 330 | Lhotáková Adéla | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:44:52 | 72 |
3 | 345 | Nováková Karla | 2005 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:45:02 | 67 |
4 | 306 | Panušová Anna | 2006 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:45:07 | 63 |
5 | 341 | Lehká Lucie | 2007 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:45:08 | 60 |
6 | 333 | Ryndová Anna | 2005 | HSK cycling team | 00:52:22 | 58 |
7 | 316 | Kočová Barbora | 2007 | INT CZ | 00:53:29 | 56 |
8 | 301 | Maršálková Markéta | 2004 | HSK cycling team | 00:56:56 | 54 |
9 | 300 | Nádvorníková Daniela | 2007 | HSK cycling team | 01:00:19 | 52 |
Ženy | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 407 | Chaloupková Kateřina | 1991 | www.rideberg.cz | 00:43:45 | 80 |
2 | 408 | Fridrichová Lenka | 1994 | Eleven Head CST Cyklolive | 00:44:45 | 72 |
3 | 400 | Šípková Michaela | 1992 | WintersportHK-Silvini.cz | 00:45:43 | 67 |
4 | 403 | Kudláčková Pavla | 1980 | 00:47:07 | 63 | |
Muži | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 567 | Ševců Tomáš | 1997 | AMENITY EXTREM SPORT | 00:53:25 | 80 |
2 | 504 | Morávek Roman | 2002 | VELOCOACHCZ | 00:53:26 | 72 |
3 | 500 | Coufal Tomáš | 2001 | HSK cycling team | 00:53:27 | 67 |
4 | 568 | Šimek Jakub | 2001 | Kross Bikerandl TEAM | 00:54:32 | 63 |
5 | 502 | Splítek Martin | 1988 | HSK cycling team | 00:55:06 | 60 |
6 | 542 | Brendl Tomáš | 1986 | STS Chvojkovice-Brod | 00:56:27 | 58 |
7 | 512 | Kolesár Roman | 1988 | BAKAKO Nová Paka | 00:56:28 | 56 |
8 | 526 | Petrnoušek Dominik | 1999 | Cykloprofi Goldfren | 00:56:56 | 54 |
9 | 523 | Richter Zbyněk | 1991 | GHOST Team | 00:56:58 | 52 |
10 | 511 | Hromádko Jakub | 1988 | BAKAKO Nová Paka | 00:58:30 | 50 |
11 | 551 | Martin Jiří | 1990 | Náchod | 00:58:49 | 49 |
12 | 552 | Fišar Petr | 1984 | Hradecký Spinning klub | 01:00:47 | 48 |
13 | 515 | Kučera Jakub | 1991 | 01:02:13 | 47 | |
14 | 506 | Šípek Michal | 1992 | Rock Machine Cyklomax team | 01:02:19 | 46 |
15 | 548 | Dubroský Lukáš | 1984 | 01:02:28 | 45 | |
16 | 524 | Dušek Michal | 1992 | GHOST Team | 01:02:58 | 44 |
17 | 557 | Kočí Jan | 1997 | 01:03:39 | 43 | |
18 | 521 | Červinka Filip | 1986 | Hradec Králové | 01:03:49 | 42 |
19 | 553 | Jiří Horálek | 1986 | 01:05:16 | 41 | |
20 | 527 | Mikšík Michal | 1987 | CSM | 01:12:47 | 40 |
21 | 547 | Douda Ladislav | 1983 | 01:15:58 | 39 | |
22 | 516 | Makovský Matyáš | 2003 | VELOCOACHCZ | DNF | 0 |
23 | 505 | Buršík David | 1996 | DNF | 0 | |
Masters I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 831 | Schejbal Josef | 1978 | 00:38:51 | 80 | |
2 | 832 | Brand Tomáš | 1976 | Cykloprofi Gold Fren | 00:39:12 | 72 |
3 | 800 | Veselka Zdeněk | 1974 | HSK cycling team | 00:39:17 | 67 |
4 | 811 | Truhlář Jan | 1977 | HSK cycling team | 00:39:18 | 63 |
5 | 803 | Semerák Roman | 1975 | ATT Investments - Masters | 00:40:28 | 60 |
6 | 819 | Hájek Tomáš | 1974 | 00:42:30 | 58 | |
7 | 844 | Koreček Richard | 1976 | Nepasický cyklotým | 00:43:13 | 56 |
8 | 835 | Zezulka Petr | 1978 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 00:44:48 | 54 |
9 | 802 | Plodek Štěpán | 1977 | ENVICONS | 00:45:03 | 52 |
10 | 810 | Panuš Karel | 1974 | KP RaceTeam | 00:46:20 | 50 |
11 | 807 | DUDEK Michal | 1973 | GHOST Team | 00:48:37 | 49 |
Masters II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 824 | Nosek Ruda | 1970 | SPECIALIZED-VELOCENTRUM | 00:40:31 | 80 |
2 | 836 | Dvořák Petr | 1968 | HSK cycling team | 00:42:46 | 72 |
3 | 845 | Šatný Radek | 1972 | CYKLO TONY | 00:43:33 | 67 |
4 | 818 | Kočí Ladislav | 1972 | INT CZ | 00:43:40 | 63 |
5 | 822 | Matoulek Jiří | 1972 | Levit LOKO TRUTNOV | 00:44:44 | 60 |
6 | 815 | Svatoš Vladimír | 1963 | Elkov-Kasper | 00:45:35 | 58 |
7 | 837 | Skalický Michael | 1968 | KS Pardubice | 00:47:17 | 56 |
8 | 851 | Pražan Vladimír | 1959 | 00:47:26 | 54 | |
9 | 843 | Mach Jiří | 1972 | 00:48:53 | 52 | |
10 | 840 | Stohwasser Richard | 1955 | JK-cyklo | 00:54:35 | 50 |
Běžecký Muži A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1049 | Bajer Jan | 2005 | BAKAKO Nová Paka | 00:17:07 | 80 |
2 | 1042 | Písař Martin | 1984 | Team Cyklotrener | 00:18:15 | 72 |
3 | 1061 | Uhlíř Martin | 1989 | 00:20:59 | 67 | |
Běžecký Muži B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1045 | Randa Drahomír | 1974 | běžecké tréninky on line | 00:16:21 | 80 |
2 | 1058 | Jindra Aleš | 1977 | SK Děti Severu | 00:20:44 | 72 |
3 | 1075 | Kratochvíl Miloš | 1975 | 00:22:46 | 67 | |
4 | 1051 | Cagwe John | 1965 | Hvězda Pardubice | 00:42:22 | 63 |
Běžecký Ženy A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1060 | Uhlířová Helena | 1987 | 00:19:02 | 80 | |
Běžecký Ženy B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1070 | Čechová Iva | 1975 | 00:22:11 | 80 | |
2 | 1074 | Šimáková Kateřina | 1978 | Kočky + | 00:25:06 | 72 |
3 | 1048 | Kalinová Dita | 1972 | Kočky | 00:29:18 | 67 |
4 | 1076 | Wildt Silvie | 1976 | 00:33:24 | 63 | |
Ženy canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1210 | Dušková Zdeňka | 1978 | NORDICTASS | 00:20:37 | 80 |
2 | 1200 | Sůrová Michaela | 1993 | TMK9 Dog Training Pardubice | 00:20:58 | 72 |
3 | 1207 | Šujanová Ester | 2006 | Blázni | 00:22:40 | 67 |
4 | 1213 | Eliášová Šárka | 1977 | TMK9 Dog Training Pardubice | 00:24:17 | 63 |
5 | 1217 | Metelková Lucie | 1995 | 00:24:18 | 60 | |
6 | 1225 | Horáčková Tereza | 1989 | 00:25:51 | 58 | |
7 | 1201 | Fikrová Monika | 1982 | TMK9 Dog Training Pardubice | 00:26:41 | 56 |
Muži canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1203 | Hofmeister Tomas | 1984 | STGHK | 00:20:49 | 80 |
2 | 1224 | Janoušek Josef | 1996 | 00:23:41 | 72 |
design a kód: Michal Pavlík